EVDEGUZELLİK.COM’a hoş geldiniz! Burası, sağlık ve güzellik konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından işletilen bir platformdur. Amacımız, sizlere en iyi ürünleri sunarak sağlıklı ve güzel bir yaşamın kapılarını aralamaktır.

Bizim için kalite her zaman önceliklidir. Bu yüzden, satışa sunduğumuz tüm ürünler, sektörde tanınmış doktorların önerileri ve tavsiyeleri doğrultusunda titizlikle seçilmiştir. Sizlere sadece etkili değil, aynı zamanda güvenilir ürünler sunmak için çalışıyoruz.

evdeguzellik.com olarak, alışveriş deneyiminizi kolay ve keyifli hale getirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Her zaman güncel ve kaliteli ürünlerle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizlerle birlikte sağlık ve güzellik dolu günler geçirmek için sabırsızlanıyoruz!

Dr. Sevgi Ekiyor

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2011 yılında mezun olup mecburi hizmetimi Bursa’da acil hekimi olarak tamamlayıp sonra İstanbul’da özel hastanelerde acil koordinatörlüğü, kalite direktörlüğü yaparak yönetici hekim olarak çalıştım.

Medikal estetik hekimliği serüvenime 2015’te başlayıp en son Ağustos 2018’de, toplam 2,5 yıl Maya Estetik bünyesinde çok yoğun ve keyifli çalışarak ilerletip, kendi ismimle yola çıkma kararı aldım. Bu esnada sizlere; yurtiçi yurtdışı eğitimler ve kongrelerle edindiğim ameliyatsız yüz-cilt-vücut gençleştirmeyi, cildin ve görünümün problemlerini çözümlemeyi, altınoran uygulamaları yapmayı, antiaging(yaşlanma karşıtı) uygulamaları, sağlıklı zayıflama, vücut şekillendirme uygulamalarını; çeşitli ilaç ve ürünlerle ciltiçi enjeksiyonlar yaparak, çeşitli cihazlardan faydalanarak ve hızla gelişen yeni teknolojileri, ürünleri, uluslararası çalışmaları takip edip kıyaslayarak siz hastalarıma özgünlük, doğallık, iyilik, güzellik hali katmak için mükemmeliyetçi ve empatik yollarla benimsediğim çok sevdiğim ünvanımın aslında yaşam tarzım olduğunu; kendi kliniğimde sunuyorum.

2020 Altın Marka Ödül töreninde “En İyi Medikal Estetik Doktoru” ödülünü aldım. Bireysel Tıp ve Sağlık Turizmi Derneği Kurucularından biri olarak, derneğe bir yıl başkanlık yaptım. Ayrıca Mestder ve Mezoder üyesi olarak İran’da ve yurt dışında katıldığım kongre ve konferanslarda sağlık turizmi için konuşmacı olarak da yer aldım. Aynı zamanda, hem sağlıklı yaşam ve güzellik üzerine bilgiler içeren hem de birçok markanın bakım ürünlerinin bulunabildiği “Klinikten eve güzellik yolculuğu” sloganıyla hayata geçen ‘Evde Güzellik Var’ www.evdeguzellik.com e-ticaret sitesinin kurucusu ve sahibiyim.

İçten dışa güzellik anlayışıyla çalışarak hekimliğin her alanının; tanı, tedavi, koruma, iyileştirme ve yaşam alışkanlığı haline getirilmesi gereken bir sanat olduğuna inanıyorum.

İyileştirmek, güzelleştirmek, genel sağlık hali kazandırmak için bireyi ele alıp iç ve dış faktörler konusunda tıbbi yeterlilikle kişiye özgü tedavi edici veya koruyucu tedaviler uyguluyorum.

Bizi Takip Edin!

Fırsatları kaçırmamak için bizi takip edin.
Başa dönüş
Anasayfa
Hesabım
Sepetim
Ürün Ara

Ürün Ara

Ürün sepetinize eklendi