fbpx

İADE VE DEĞIŞIM ŞARTLARI

Ürünü Nasıl İade Ederim?

Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanyalı fiyatları üzerinden sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan bazı durumlarda değişim yapılamamaktadır. Ayıplı ürünlerde siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde 0 530 915 69 31 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak veya [email protected] ’email atarak iade veya değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi [email protected]’e sipariş numaranızı bildirerek mail attıktan sonra Aras Kargo ile gönderici ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir.

İade Ürün Bedeli Ne Zaman Geri Ödenecek?

İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, para iadesi işlemi 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler için para iadeniz bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Bu sürece evdeguzellik.com ‘nin herhangi bir müdahalesi mümkün değildir. Para iadesi işlemlerinde ürünlerin gönderim kargo ücreti iade tutarından kesilerek yapılmaktadır.

İade Ve Değişim Şartları

İade edilecek/değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.
İade edilecek/değişimi yapılacak ürünün kullanılmamış veya kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.
Beden uyuşmazlığı ve bunun gibi evdeguzellik.com’den kaynaklı olmayan durumlardaki iade/değişim işlemlerinde evdeguzellik.com den kargo ücretinden muaftır.
Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı+KDV” şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı belirtmek isteriz.
Değişim yapmak istenilen ürün stoklarda bulunmalıdır.
Değişim işlemi, satın almış olduğunuz üründe numara/beden değişikliği şeklinde sağlanır.
Aynı ürün ile ilgili değişim adedi 2 defa ile sınırlıdır.

Kozmetik, Kişisel Ürünler, İç Giyim Ürünleri İçin İade Şartları

Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır.
Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki 7 günü aşan sürelerde “Cayma Hakkı”yla iade söz konusu değildir. Genel prosedür uygulanır.
Her tür kozmetik ürünün, iç giyim ve kişisel bakım ürünlerinin, her türlü yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetlerin, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir.

İade Hakkında

İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme evdeguzellik.com İade Departmanı tarafından yapılmaktadır. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece evdeguzellik.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Değişim işlemleri sadece, stok durumunun uygun olması durumunda, numara/beden bazında yapılmaktadır. Farklı ürün değişimleri yapılmamaktadır.

0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ulaşmak için e-posta gönderin

× Nasıl yardımcı olabiliriz?