fbpx
Keyifle Yaş Alarak Yaşlanmanın Olumsuz Etkilerini Durdurun!

Keyifle Yaş Alarak Yaşlanmanın Olumsuz Etkilerini Durdurun!

Yaş almayı yavaşlatmak için 25 yaşında kollajen tüketmeye başlayın
Yaş alma en belirgin özelliklerini yağda dokusunda ve kollajen ya da elastin gibi birçok önemli cilt malzemesinde azalmaların yaşandığı yoğun dönemlerde gösteriyor. Gerginliğini ve dinçliğini yitirmiş cilt yer çekimi gerçeği ile yüzleşince sarkma problemleri meydana geliyor. Dolayısıyla bu noktada cildin yapısını iyice inceleyip, ihtiyaçlarını belirledikten sonra kolay sarkacağını bildiğimiz alanlara müdahale etmek ve kişinin eksikliğine sahip olduğu cilt malzemeleri için bir tedavi protokolü oluşturmak mutlu yaş almayı mümkün hale getiriyor. Cildinizin ileri yaşlarda sarkmasını önlemek için 25 yaşından sonra kollajen tüketimine başlamak önemli. Böylece cildinizdeki kollajen miktarı minimal bir şekilde azalacak ve cildiniz diğer etkenlere karşı daha güçlü kalabilecektir. Bunun için güne bir bardak su ile başlayıp tercih ettiğiniz kollajen takviyesini tüketebilirsiniz.

Beslenme şeklinize dikkat ederek sağlıklı ve uzun yaşayın
Güzel yaş almak istiyorsak belki de dikkat etmemiz gereken en önemli nokta beslenme şeklimizdir. Beslenme şeklimiz, görünüşümüzde, sağlığımızda ve ruh halimizde büyük rol oynar. Beslenme şeklimiz hayatımızın her dönemi için çok önemlidir. Meyveler, sebzeler, yağsız protein, balık, kepekli tahıllar ve düşük şeker açısından zengin bir beslenme şekli keyifle yaş almak için şiddetle tavsiye ederim. Sebzeler ve meyveler, yaşlanma belirtilerini tersine çeviren antioksidanlar içerdiğinden onları tüketmek oldukça önemlidir. İstatistiklere göre sağlıklı bir yaşam tarzına sahip ve bol bol balık tüketen Norveçliler hem daha sağlıklı hem de daha uzun yaşıyor.

Glutatyon ve C vitamini takviyeleri ve Ozon tedavisi
Glutatyon tedavisi ve C vitamini takviyeleri yaş alma sürecinde kişinin bağışıklığını korumak, cilt bariyerini güçlendirmek gibi birçok fayda sağlıyor. Kişiyi tam olarak değerlendirdikten sonra sorun olan bölgelerdeki kodların tekrar yazılmasını sağlayan bu protokol cilt üzerindeki iyileşmeyi ve gençleşmeyi sağlayıp; uygulayacağımız tedaviden daha fazla verim almamızı sağlıyor. Glutatyon tedavisi bağışıklık kuvvetlendirme, alerjileri geçirme, enfeksiyonlardan koruma ve şeker regülasyonu gibi birçok alanda yardımımıza koşuyor.Vücuttaki oksijen oranı da sağlıklı ve güzel yaş alma sürecinin önemli bir parçasıdır. Ozon tedavileri sayesinde oksijenin dokular tarafından daha iyi kullanımı amaçlanır. Ozon tedavisi cilt üzerinde temiz kan dolaşımını arttırarak daha temiz, yenilenmiş, yumuşak ve daha gençleşmiş bir cilde kavuşmamızı sağlar. Ozon tedavisi, hücre ve dokulara giden kan dolaşımını artırmada ve bağışıklık sistemini güçlendirmede oldukça etkilidir. Üstelik cildimizde biriken yağ asitleri ile etkileşim haline girerek yağ zincirlerinin kırılmasına ve vücuttan atılmasına neden olduğu için selülit tedavilerinde de olumlu sonuçlar verir.

Yüz mimarisi
Yüzdeki asimetrileri, yaş almaya bağlı çökme ve sarkmaları gidermek için yüz mimarisine başvururuz. Yüz mimarisi bize orantılı ve doğal bir şekilde yaş alan bölgelere müdahale imkanı sağlar. Örneğin yaş alırken en çok yüzümüzün orta bölgesinde çökmeler görürüz. Bu bölgelere hyalüronik asit içeren dolgular uygulayarak cildin hem yapısını hem de yüz şeklini iyileştiririz. Sarkan cildi toplamak için Fransız askılardan ve mezoterapilerden yararlanabiliriz. Bu tür medikal estetik işlemlerinin cildimize ve sağlığımıza hiçbir zararı yoktur. Üstelik cildiniz işlemin yapıldığı tarihten, etkisini geçene kadar yaş almanızı durdurur.

Bir cevap yazın

0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ulaşmak için e-posta gönderin

× Nasıl yardımcı olabiliriz?